אודות

אודות

MAYASURF  מומחית ללימוד גלישת גלים לנשים וילדים ככלי למימוש היכולת האישית.

החברה הוקמה במטרה לעודד נשים להצטרף לחוויה המעצימה של גלישת גלים וגלישה על פאדלבורד.

ולאפשר לילדים לחוות את לימוד גלישת הגלים במסגרת קטנה של כמות ילדים בקייטנת גלישה אישית במהלך הקיץ ,סוכות ,חנוכה ופסח.

הגלישת הגלים תורמת לך בהבטים רבים :כושר גופני וחיטוב השרירים, העלאת הביטחון העצמי והביטחון ביכולות שלך, גלישה מכניסה רוגע לחיים, מאפשרת לנו להרגיש חופשיים, לשחרר השליטה ולפרוק מתחים ,הגלישה והאדרנלין מחברת אותנו לנעורים וליכולות הפיזיות שהיו לנו כילדים ועוד…

כאן תוכלי לקבל הדרכה אישית במסגרת קבוצתית המתאימה לצרכים שלך ותוכלי יחד עם נשים נוספות כמוך להרגיש בנוח בכל שלב בגלישה שלך

.סדנאות לימוד גלישה לנשים,שיעורי התנסות בגלישה,קבוצות אימון למתחילות ולמתקדמות או שיעורים פרטיים

MAYASURF הוקמה ע”י שתי נשים שאוהבות ספורט וים :

דלית חכים בעלת תואר ראשון בניהול וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים ובעלת רקע בניהול ושיווק ומאיה דאובר אלופת ישראל לשעבר 18 שנים ברצף והגולשת המקצוענית הראשונה מישראל שהתחרתה בסבב מקצועני.

מאיה בעלת נסיון של 20 שנה בהדרכת גלישה למגוון רחב של נשים ונסיון רב בגלישה בחופים שונים ברחבי העולם, סוגים שונים של גלים, תחרויות מול גולשות מקצועיות והכרה מעמיקה עם כל תנאי הים (שקטים וסוערים)

כל הידע הנצבר של מאיה מועבר למדריכים ולמדריכות ומתבטא בסביבת הלימוד ובשיטת הלימוד הייחודית של MAYASURF.

באמצעות שיטה זו לימדנו בהצלחה לאורך השנים עשרות רבות של נשים, חלקן אף אימצו ספורט זה כתחביב וממשיכות לגלוש במסגרת קבוצת האימון שלנו או באופן עצמאי.

אחת המשתתפות הוותיקות שלנו, נטלי פאטרוק, השתתפה בסדנת לימוד גלישה, לאחר מכן המשיכה לגלוש בקבוצת אימון שלנו לגולשות ובהמשך הצטרפה לצוות המדריכות בסדנאות לימוד מספרת על חווית הגלישה שלה:

“הגלישה היא שיעור בהתמודדויות עם קשיים בחיים…השהייה במים על הגלשן שמה מראה שמשקפת בדיוק את האופן בו אנו מתמודדים עם קשיים ועם החיים בכלל .

החתירה לעומק לעתים מציבה אותך מול אלה שמתקדמים מהר וביעילות רבה יותר ומעלה את השאלה

 “עד כמה אתה מוכן את מוכנה לעבוד קשה יותר ולהתאמץ יותר כדי להצליח ? “בנושאים מאתגרים כמו תיזמון, שליטה ואפילו עמידה על שלך במקום שלך בים.אלו אלמנטים שמאוד מתחדדים בים וברמה האישית הם באים לידי ביטוי גם בחיים האישיים שלנו.

לעתים הגלישה אפילו מסמנת לך מתי הזמן לעצור שנייה, לנוח או לוותר להיום… שזה לא פחות חשוב.

כמו כן,הגלישה מכניסה רוגע לחיי המירוץ שלנו כנראה בגלל שיש בה פרופורציות…

למרות הקושי,  הפחד והצורך לשמור על עצמך ולהיות בשליטה – דווקא כשמשחררים קצת מהשליטה הזאת אפשר לחוות את ההצלחות הקטנות כך שבסופו של דבר הלקח הכי חשוב הוא: שכשמשחררים לחץ ונותנים לחיים(ולים..)לעשות את שלהם החיים מחייכים אליך ואם היה היום יום מבאס…מחר יהיו גלים חדשים